Buradasiniz: Anasayfa // , // TGRT Haber O Spikerin Programını Yayından Kaldırdı

TGRT Haber O Spikerin Programını Yayından Kaldırdı

336 280

Emeğe Saygı İçin Konun Altına Yorum Yazınız..İyi Gunler..Kasas_Aka

Başbakan'ın ismiyle tehdit eden Ziya Osman Açıkel'in programı yayından kalktı. 

TGRT Haber'deki Ekonomi Kulisi programında, Başbakan Erdoğan'ın ismini kullanarak canlı yayında ismini söylemediği birine tehditler yağdıran Ziya Osman Açıkel'in o programı yayından kaldırıldı.

Açıkel, ismini vermeden bir kişiyi televizyon karşısından çok ağır ifadelerde tehdit etmişti.

İŞTE PROGRAMIN KALDIRILMASINA NEDEN OLAN SÖZLER
"Önümüzdeki günlerde programımızdaki elektrikli havayı, dozajımızı biraz daha arttıracağız. Bu konuyla ilgili bazı önemli büyüklerimden izin aldım"...

"Bir kurum hakkında sağda -solda negatif, kötü niyetli yaklaşımlar sergileyen bir bey var. Biz ne beyler, bayanlar gördükkk!! Ağzının ayarını çok bozuyormuşsun sağda solda. Artık yüzün ak mı olur kara mı olur pek yakında ben canlı yayında ekrana getireceğim."

Hele şu Bakanlar Kurulu kurulsun. Bir gideyim Başbakana 'hayırlı olsun' diyeyim. Ondan sonra aleyhte konuşmak neymiş bu beyefendi ile hesaplaşacağız. Hiç merakı olmasın. Artık çok şey değişti. Neler göreceğiz, neleeeer... Ne operasyonlar göreceğiz. Demirparmaklıklar ardında kimlerin olduğunu göreceğiz. Ben burdan söyleyeyim. Arkadaşın da zaten 2 çocuğu var babalarından uzun süre uzakta kalmasalar iyi olur."
Bu Yazıyı Paylaşın 336 280

Benzer KonularKategori: ,

Yorum Yazınız.