Buradasiniz: Anasayfa // // Hızlı ve Öfkeli 5: Rio Soygunu Fast Five

Hızlı ve Öfkeli 5: Rio Soygunu Fast Five

336 280

Emeğe Saygı İçin Konun Altına Yorum Yazınız..İyi Gunler..Kasas_Aka

    7.7 IMDb Puanı
    Tür : Polisiye, Dram, Gerilim, Macera, Aksiyon, Suç
    Yapım Yılı : 2011
    Ülke : ABD
    Gösterim Tarihi : 29 Nisan 2011
    Senarist :
    Gary Scott thompson
    Oyuncular :
    Eva Mendes , Joaquim de Almeida , Paul Walker , Vin Diesel , Jordana Brewster , Matt Schulze , Tyrese Gibson , Ludacris , Sung Kang , Dwayne Johnson , Gal Gadot , Elsa Pataky , Michael Irby , Charisma Carpenter , Don Omar , Tego Calderon , Alexandra Valentino , TJ Hassan , Yorgo Constantine , Fernando Chien , , Natalie Gal , Sharon Tay , Mark Hicks , Esteban Cueto , Corey Michael Eubanks , Kent Shocknek , Luis Gonzaga , Geoff Meed , Carlos Sanchez , Luis Da Silva Jr. , Joseph Melendez , Mariselle Morales , Benjamin Blankenship , Jeirmarie Osorio , Pedro Garc , Arturo Gaskins , Jay Jackson , Arlene Santana , Andy Rosa Adler , Lincoln de Oliveira , Benjamin Easterday , Alex Schoenauer
    Yapımcı :
    Vin Diesel , Neal H. Moritz , Michael Fottrell , Thomas Hayslip , Amanda Lewis , Leeann Stonebreaker , Samantha Vincent , Fernando Serzedelo
    Görüntü Yönetmeni :
    Stephen F. Windon
    Müzik :
    Brian Tyler
    Süre : 130 dk.
    Dağıtıcı : UIP
    Resmi Sitesi : http://www.fastfivemovie.com/

Filmin Konusu

Hızlı ve Öfkeli 5’te Vin Diesel ve Paul Walker, hız üstüne kurulu, patlamaya hazır serinin tüm filmlerinden tekrar bir araya gelen yıldızlar kadrosunda başı çekiyor. Bu macerada eski polis Brian O’Conner (Paul Walker), kanunların karşı tarafındaki eski suçlu Dom Toretto (Vin Diesel) ile ortaklık yapıyor. Dwayne Johnson, en son büyük yarış için geri dönen sevilen isimler, Jordana Brewster, Chris “Ludacris” Bridges, Tyrese Gibson, Sung Kang, Gal Gadot, Matt Schulze, Tego Calderon ve Don Omar’a katılıyor.

Brian ve Mia Toretto (Brewster), Dom’u özgürlüğüne kavuşturduktan sonra, yetkilileri atlatmak için sınırları geçtiler. Şimdi Rio de Janeiro’nun bir köşesinde ortaya çıkıyorlar. Özgürlüklerini kazanmak için son bir işe asılmak zorundalar. Alışılmadık müttefikler, en iyi yarışçılardan oluşan seçkin ekiplerini bir araya getirirken, onların ölmesini isteyen ahlaksız iş adamından kurtulmanın tek yolunun, onunla karşılaşmak olduğunu biliyorlar. Ama onların peşine düşen sadece bu iş adamı değil.

İnatçı federal ajan Luke Hobbs (Johnson) asla hedefini kaçırmıyor. Dom ve Brian’ın izini sürmekle görevlendirilince, onları yakalamak için ekibiyle birlikte kapsamlı bir operasyon başlatıyor. Şimdi Hobbs, başka biri elini çabuk tutup onları yakalamadan önce, avını köşeye sıkıştırmak için içgüdülerine güvenmek zorunda.
Bu Yazıyı Paylaşın 336 280

Benzer KonularKategori:

Yorum Yazınız.