Buradasiniz: Anasayfa // , // Abdullah Öcalan: Kılıçdaroğlu Bir Ergenekon Operasyonudur

Abdullah Öcalan: Kılıçdaroğlu Bir Ergenekon Operasyonudur

336 280

Emeğe Saygı İçin Konun Altına Yorum Yazınız..İyi Gunler..Kasas_Aka

CHP - BDP kardeşliğini bitirecek sözler: Kılıçdaroğlu bir Ergenekon operasyonudur..

İmralı Cezaevi’nde hükümlü bulunan terör örgütü PKK'nın elebaşı Abdullah Öcalan’ın avukatları aracılığıyla yaptığı açıklamalar PKK’ya yakınlığıyla bilinan internet sitelerinde yayınlandı.

Terörist başı Öcalan’ın devlet heyetiyle eylemsizliğin son günü olan 15 Haziran’dan bir gün önce görüştüğü ifade edildi. Öcalan’ın “Heyetin de diyalog sürecinin başından beri konuya ciddiyetle yaklaştığını ve anayasal çözüme açık bir yaklaşım sergilediğini” söylediği aktarıldı.

KILIÇDAROĞLU BİR ERGENEKON OPERASYONUDUR
Öcalan'ın açıklamalarında en ilgi çekici kısım isim ise CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'yla ilgili sözleriydi.. "Kılıçdaroğlu iyi niyetli olabilir, kişiliğine bir şey demiyorum ama bilinçli bir planın, senaryonun sonucu CHP’nin başına getirildi. Aslında kısmen de başarılı oldular ama olan Alevilere oldu. Kılıçdaroğlu bir asker-Ergenekon operasyonuyla CHP’nin başına getirilmiştir, iyi analiz edilirse bunu görmek zor değildir. Bu operasyonun asıl amacı Alevi Kürtleri bizden uzaklaştırmak, CHP’ye oyları kanalize etmekti. Dersim’de neden böyle oldu?"
Bu Yazıyı Paylaşın 336 280

Benzer KonularKategori: ,

Yorum Yazınız.